Významné úspěchy posluchačů v soutěžích

2016

Zdeňka Čížková (lesní roh)                          

2. cena na 14. ročníku mezinárodní interpretační soutěže Pro Bohemia 2016, Ostrava

František Lejsek (klavír)                                

1. cena na Mezinárodní klavírní soutěži Ruské konzervatoře A. Skrjabina, Paříž

Barbora Kubíková (kytara)                            

3. cena na mezinárodní kytarové soutěži „Enrico Mercatali“, Gorizie, Itálie

Václav Pelouch (housle)                                

3. cena na Mezinárodní houslové soutěži k poctě Mistra Váši Příhody - Nové evropské talenty 2016, České Budějovice 

Petra Marková (akordeon)                             

2. cena na XXXIX. ročníku soutěžní přehlídky Konzervatoří a hudebních gymnázií ČR, Pardubice

František Lejsek (klavír)                                

2. cena na XXXIX. ročníku soutěžní přehlídky Konzervatoří a hudebních gymnázií ČR, Pardubice

Adam Závodský (klavír)                                

3. cena na XXXIX. ročníku soutěžní přehlídky Konzervatoří a hudebních gymnázií ČR, Pardubice

Kristýna Machová (kytara)                            

3. cena na XXXIX. ročníku soutěžní přehlídky Konzervatoří a hudebních gymnázií ČR, Pardubice

Barbora Kubíková (kytara)                      

3. cena na XXXIX. ročníku soutěžní přehlídky Konzervatoří a hudebních gymnázií ČR, Pardubice

Veronika Vandová (zpěv)                         

 3. cena na XXXIX. ročníku soutěžní přehlídky Konzervatoří a hudebních gymnázií ČR, Pardubice

Duo Barneto: Aneta Kořínková (flétna), Barbora Kubíková (kytara)                                                     

 1. cena na 23. ročníku soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus, Vidnava, titul absolutní vítěz a laureát soutěže na téže soutěži

Kytarové trio: Michal Novák, Kristýna Machová, Pavel Michálek        

2. cena na 23. ročníku soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus, Vidnava, titul laureát soutěže na téže soutěži

2015

David Šimeček (klarinet)

2. cena na Mezinárodní klarinetové soutěži Teplice 2015

Barbora Kubíková (kytara)

1. cena na 12. Anna Amalia Wettbewerb, Výmar, SRN, zvláštní cena poroty pro nejlepšího interpreta skladby období klasicismu a zvláštní cena poroty (koncert v Číně) na této soutěži

Martin Nosek (klavír)

1. cena na mezinárodní klavírní soutěži, 2015, Kypr, zvláštní cena poroty za nejlepší provedení skladby Ch. Georgidase na této soutěži

Eva Mlázovská (lesní roh)

3. cena na Mezinárodní interpretační soutěži dechových nástrojů Brno 2015

Barbora Kubíková (kytara)

1. cena na 12. ročníku mezinárodní soutěži ve hře na klasickou kytaru Enrico Mercatali, Gorizia, Itálie

Adam Závodský (klavír)

1. cena na Mezinárodní Novákově klavírní soutěži v Kamenici nad Lipou, cena města Kamenice nad Lipou za interpretaci díla O. Nedbala na této soutěži

Barbora Brabcová (klavír)

1. cena na Mezinárodní Novákově klavírní soutěži v Kamenici nad Lipou, cena města Kamenice nad Lipou za interpretaci díla V. Nováka na této soutěži

Ivana Machová (klarinet), Lenka Němcová (viola), Martin Nosek (klavír)

1. cena na 22. ročníku soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus, Vidnava

Viktor Polančík, Karen Natalia Jiménez Fallas (viola), Vojtěch Adamčík (klavír)

2. cena na 22. ročníku soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus, Vidnava

Petra Marková (akordeon)

stříbrné pásmo na Mezinárodních akordeonových dnech v Praze

Mikuláš Balo (flétna)

3. cena na soutěži Pardubické dechy 2015

Ivana Machová (klarinet)

3. cena na soutěži Pardubické dechy 2015

David Šimeček (klarinet)

1. cena na soutěži Pardubické dechy 2015

Martin Kanaloš (klarinet)

2. cena na soutěži Pardubické dechy 2015

Lucie Křenková (saxofon)

1. cena na soutěži Pardubické dechy 2015

Magdaléna Malíková (saxofon)

1. cena na soutěži Pardubické dechy 2015, absolutní vítěz oboru na této soutěži

Zdeňka Čížková (lesní roh)

2. cena na soutěži Pardubické dechy 2015

František Lejsek (klavír)

1. cena na 4. ročníku Brněnské klavírní soutěže 2015, zvláštní cena poroty za provedení skladby A. Skrjabina na této soutěži

2014

Barbora Brabcová (klavír)

2. cena na Mezinárodní smetanovské klavírní soutěži, Plzeň

Tomáš Stanislav Lísal (skladba)

3. cena na Mezinárodní soutěži skladatelů Generace 2014

David Šimeček (klarinet)

3. cena na Mezinárodní klarinetové soutěži Hořice 2014

Martin Nosek (klavír)

1. cena na Mezinárodní klavírní soutěži „NOTE IN ARMONIA“, Bettona, Itálie

Michaela Semmelbauerová, Kateřina Bradáčová (zpěv)

stříbrné pásmo na soutěži Mládí a Bohuslav Martinů, Polička

Lenka Němcová (housle)

zlaté pásmo na soutěži Mládí a Bohuslav Martinů, Polička, zvláštní cena za interpretaci díla B. Martinů na téže soutěži

Adam Závodský (klavír)

1. cena na Mezinárodní Novákově klavírní soutěži 2014, Kamenice nad Lipou

Martin Mazur (housle)

1. cena na 3. ročníku Mezinárodní houslové soutěže k poctě Mistra Váši Příhody - Nové evropské talenty 2014, České Budějovice, absolutní vítěz na téže soutěži

Eva Škodová (housle)

2. cena na 3. ročníku Mezinárodní houslové soutěže k poctě Mistra Váši Příhody - Nové evropské talenty 2014, České Budějovice 

Elizabeth Jiřičková (housle)

2. cena na 3. ročníku Mezinárodní houslové soutěže k poctě Mistra Váši Příhody - Nové evropské talenty 2014, České Budějovice 

Radka Slaninová (housle)

2. cena na 3. ročníku Mezinárodní houslové soutěže k poctě Mistra Váši Příhody - Nové evropské talenty 2014, České Budějovice

Markéta Dubská (flétna), Aneta Kořínková (flétna), Martin Nosek (klavír) 1. cena na 21. ročníku soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus, Vidnava, zvláštní cena poroty za nejlepší interpretaci skladby Karla Ditterse z Dittersdorfu na téže soutěži
Lenka Němcová (viola)

1. cena a absolutní vítěz na XXXVIII. ročníku soutěžní přehlídky Konzervatoří a hudebních gymnázií ČR, Praha

František Lejsek (klavír) laureát soutěže Mladý klavír Pražské konzervatoře 2014
2013

Pěvecké dueto: Kristýna Fílová, Pavlína Bartů

3. místo na 7. ročníku Mezinárodního festivalu komorního a ansámblového zpěvu "Stonavská Barborka 2013"

Pěvecké terceto - Kristýna Fílová, Pavlína Bartů, Blanka Nosková

2. místo na 7. ročníku Mezinárodního festivalu komorního a ansámblového zpěvu "Stonavská Barborka 2013"

Barbora Kubíková (kytara)

2. cena na XXXVII. soutěžní přehlídce konzervatoří a hudebních gymnázií České republiky, Pardubice

Martina Petrouová (akordeon)

2. cena na XXXVII. soutěžní přehlídce konzervatoří a hudebních gymnázií České republiky, Pardubice

Martin Nosek (klavír)

3. cena na XXXVII. soutěžní přehlídce konzervatoří a hudebních gymnázií České republiky, Pardubice

Barbora Brabcová (klavír)

1. cena na XXXVII. soutěžní přehlídce konzervatoří a hudebních gymnázií České republiky, Pardubice

Kytarové kvarteto

1. cena na 20. ročníku interpretační soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus, Vidnava

Flétnové kvarteto

1. cena na 20. ročníku interpretační soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus, Vidnava, Laureát soutěže,
zvláštní cena poroty za nejlepší provedení Dittersovy skladby

Klarinetové kvarteto

1. cena na 20. ročníku interpretační soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus, Vidnava, Laureát soutěže

Eva Škodová (housle)

3. cena na 2. ročníku Mezinárodní houslové soutěže k poctě Mistra Váši Příhody - Nové evropské talenty 2013, České Budějovice

Nelly Helclová (housle)

2. cena na 2. ročníku Mezinárodní houslové soutěže k poctě Mistra Váši Příhody - Nové evropské talenty 2013, České Budějovice

Terezie Vargová (housle)

1. cena na 2. ročníku Mezinárodní houslové soutěže k poctě Mistra Váši Příhody - Nové evropské talenty 2013, České Budějovice,
cena Nadace Bohuslava Martinů za nejlepší provedení povinné skladby na stejné soutěži

Adam Závodský (klavír)

2. místo na Mezinárodní Novákově klavírní soutěži 2013, Kamenice nad Lipou, cena Antonína Kubálka na stejné soutěži

Eva Mlázovská (lesní roh)

2. cena IX. Mezinárodní interpretační soutěži žesťových nástrojů Brno 2013

Ludmila Urbanová (lesní roh)

1. cena na IX. Mezinárodní interpretační soutěži žesťových nástrojů Brno 2013

Pavlína Bartů (zpěv)

Zlaté pásmo v soutěži Mládí a B. Martinů, Polička

Kristýna Fílová (zpěv)

Zlaté pásmo v soutěži Mládí a B. Martinů, Polička

Komorní sbor konzervatoře

Zlaté pásmo v soutěži Mládí a B. Martinů, Polička

Terezie Vargová (housle)

Zlatý diplom na 17. ročníku Mezinárodní houslové soutěže Mistra Josefa Muziky, Nová Paka

2012
Barbora Brabcová (klavír)

1. cena na Mezinárodní soutěži J. Haydna pro mladé umělce, Vídeň, Rakousko

Martin Nosek (klavír)

1. cena na Mezinárodní soutěži J. Haydna pro mladé umělce, Vídeň, Rakousko a zvláštní cena poroty za nejlepší provedení skladby J. Haydna

Lenka Němcová (viola)

1. cena na Mezinárodní soutěži B. Warchala, Dolný Kubín, Slovensko
Zlaté pásmo v soutěži Mládí a B. Martinů, Polička a
Zvláštní cena poroty za interpretaci skladby B. Martinů na téže soutěži

Martina Fílová (viola)

2. cena na Mezinárodní soutěži B. Warchala, Dolný Kubín, Slovensko a
Zvláštní cena poroty za nejlepší provedení skladby 20. století na téže soutěži
Zlaté pásmo v soutěži Mládí a B. Martinů, Polička a
Zvláštní cena poroty za interpretaci skladby B. Martinů na téže soutěži

Lenka Němcová (housle), Martina Fílová (viola)

Zlaté pásmo v soutěži Mládí a B. Martinů, Polička a
Zvláštní cena poroty za interpretaci skladby B. Martinů na téže soutěži 

Lenka Němcová, Martina Fílová

3. cena na Mezinárodní soutěži B. Warchala, Dolný Kubín, Slovensko

Ludmila Urbanová (lesní roh) 1. cena na XXXVI. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Teplice
Eva Mlázovská (lesní roh) 2. cena na XXXVI. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Teplice
Lucie Havlíčková (fagot) 1. cena na XXXVI. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Teplice
Patrik Červák (klarinet) 2. cena na XXXVI. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Teplice
David Šimeček (klarinet) 1. cena na XXXVI. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Teplice
Přemysl Filous (flétna) 3. cena na XXXVI. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Teplice
Anežka Vargová (flétna) 1. cena na XXXVI. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Teplice
a titul absolutního vítěze
Kamila Dolhá (zobcová flétna) 3. cena na XXXVI. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Teplice
Andrea Kopsová (zobcová flétna) 1. cena na XXXVI. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Teplice
Martina Petrouová (akordeon) 3. cena na Mezinárodní akordeonové soutěži, Ostrava 2012
David Šimeček (klarinet) Stříbrné pásmo v soutěži Mládí a B. Martinů, Polička
Barbora Brabcová (klavír) 1. cena na Mezinárodní Novákově klavírní soutěži 2012, Kamenice nad Lipou
Martin Mazur (housle) 2. cena v soutěži Junge Talent der Region, Kaiserslauten, SRN
Dechová harmonie konzervatoře 1. cena v soutěži Concerto Bohemia 2012 a titul Absolutního vítěze soutěže
Terezie Vargová (housle) 1. cena v 1. ročníku Mezinárodní houslové soutěže k poctě Mistra Váši Příhody „Nové evropské talenty“
titul Absolutního vítěze soutěže
Cena za nejlepší provedení povinné skladby
Martin Mazur (housle) 2. cena v 1. ročníku Mezinárodní houslové soutěže k poctě Mistra Váši Příhody „Nové evropské talenty“
Cena za nejlepší provedení povinné skladby
Nelly Helclová (housle) 3. cena v 1. ročníku Mezinárodní houslové soutěže k poctě Mistra Váši Příhody „Nové evropské talenty“
Radka Slaninová (housle) 3. cena v 1. ročníku Mezinárodní houslové soutěže k poctě Mistra Váši Příhody „Nové evropské talenty“
2011
Pavel Zemen (klavír) 1. cena na XVI.ročníku Soutěže Nadace Bohuslava Martinů, Praha
Zvláštní cena mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro
Anežka Vargová (flétna) 1. cena na Mezinárodní flétnové soutěži Antona Ebersta, Novi Sad, Srbsko
Martina Fílová (viola) 2. cena na XXXV. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Praha
Lenka Němcová (viola) 1. cena na XXXV. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Praha
Terezie Vargová (housle) 2. cena na XXXV. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Praha
Barbora Brabcová (klavír) 3. cena Brněnská klavírní soutěž 2011
Alžběta Krausová (klavír) 2. cena Brněnská klavírní soutěž 2011
Trio ve složení: Anežka Vargová (flétna), Přemysl Filous (flétna), Alžběta Krausová (klavír) 1.cena v 18. ročníku interpretační soutěže Karel Ditters a hudební klasicismus, Vidnava
titul Absolutní vítěz soutěže
Eva Mlázovská (lesní roh) 3. cena na Mezinárodní soutěži žesťových nástrojů, Brno
Ludmila Urbanová (lesní roh) 1. cena na Mezinárodní soutěži žesťových nástrojů, Brno
Barbora Brabcová (klavír) 1. cena na Mezinárodní Novákově klavírní soutěži 2011, Kamenice nad Lipou
Zvláštní cena poroty za interpretaci díla J. Cikkera
Duo Lenka Němcová a Petr Hajna (violy) 3.cena v 15. ročníku Mezinárodní soutěže B.Warchala, Dolný Kubín, Slovensko
Martina Fílová (viola) 3.cena v 15. ročníku Mezinárodní soutěže B. Warchala, Dolný Kubín, Slovensko
Lenka Němcová (viola) 3.cena v 15. ročníku Mezinárodní soutěže B.Warchala, Dolný Kubín, Slovensko
Lenka Němcová (housle) Zlaté pásmo v soutěží Mládí a Bohuslav Martinů, Polička
Zvláštní cena poroty za interpretaci skladby B. Martinů
Anežka Vargová (flétna) 1. cena Pro Bohemia, Ostrava
Eva Mlázovská (lesní roh) 2. cena Pro Bohemia, Ostrava
Alžběta Krausová (klavír) 3. cena Pro Bohemia, Ostrava
Jan Mikoláš (trubka) 3. cena Pro Bohemia, Ostrava
Josef Falta (zpěv) 3. cena Mezinárodní Duškova soutěž hudební mládeže ve zpěvu, Praha
Soubor příčných fléten a bicích nástrojů účast na koncertu vítězů + Zvláštní cena poroty, Concerto Bohemia 2011, Praha
2010
Barbora Brabcová (klavír) 2. místo na XXXIV. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Pardubice
Martina Petrouová (akordeon) 3. místo na XXXIV. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Pardubice
Flétnové kvarteto
Anežka Vargová, Přemysl Filous, Zdeňka Hanzliková, Tereza Roblová
1. cena a titul laureát soutěže, Absolutní vítěz soutěže - 17. ročník interpretační soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus, Vidnava
Barbora Brabcová (klavír) 2. místo Mezinárodní klavírní soutěž V.Nováka, Kamenice nad Lipou, Čestné uznání za provedení skladeb V. Nováka
Barbora Brabcová (klavír) 2. místo Mezinárodní rozhlasová soutěž mladých hudebníků Concertino Praga 2010
2009
Barbora Brabcová (klavír) 2. místo ve 29. ročníku Mezinárodní smetanovské klavírní soutěže, Plzeň
Barbora Brabcová (klavír) Laureát soutěže Mladý klavír Pražské konzervatoře 2009, Praha
Alena Kohoutová (klavír) Laureát soutěže Mladý klavír Pražské konzervatoře 2009, Praha
Anežka Vargová (flétna) 1. místo na XXXIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Ostrava + titul Absolutního vítěze
Přemysl Filous (flétna) 1. místo na XXXIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Ostrava
Kristýna Špejtková (flétna) 2. místo na XXXIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Ostrava
Eva Mlázovská (lesní roh) 1. místo na XXXIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Ostrava
Ludmila Urbanová (lesní roh) 2. místo na XXXIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Ostrava
Dana Borovanská (klarinet) 2. místo na XXXIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Ostrava
Pavel Zemen (klarinet) 2. místo na XXXIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Ostrava
Martina Vasilová (trubka) 3. cena na XXXIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Ostrava
Anežka Vargová (flétna) 1. cena na III. Mezinárodní soutěži dechových nástrojů, Wroclaw, Polsko
Pavel Zemen (klavír) 1. místo v IX. ročníku klavírní soutěže Pro Bohemia, Ostrava
titul Absolutní vítěz soutěže, Diplom za provedení skladby O. F. Korteho
Komorní trio Martina Fílová (viola), Linda Keprová (viola) a Lucie Slaninová (klavír) 1. místo – 16. ročník interpretační soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus
Houslové duo Vacek Heidi Johanna a Němcová Lenka 3. cena 13. ročník Mezinárodní soutěže Bohdana Warchala, Dolný Kubín, Slovensko
Jan Hudeček (fagot) Cena Antonína Reichy, Mezinárodní letní akademie, Vídeň
Komorní flétnový soubor s fagotem 1. místo v soutěží Concerto Bohemia 2009
Dechová harmonie konzervatoře 1. místo v soutěži Concerto Bohemia 2009
Radka Křížová (zpěv) 3. cena Evropská velká hudební cena „Mendelssohn cup“ (IX. ročník), Itálie
Marie Vargová (housle) 1. cena Mezinárodní houslová soutěž Mistra Josefa Muziky, (XIII. ročník), Nová Paka
Lucie Líkařová (klavír) 3. cena Mezinárodní klavírní soutěž Ruské konzervatoře A.Skrjabina (IX. ročník), Paříž
Alena Kohoutová (klavír) 2. cena Mezinárodní klavírní soutěž Ruské konzervatoře A. Skrjabina (IX.ročník), Paříž
2008
Tomáš Sup (zpěv) 2. místo v Pěvecké soutěži Olomouc 2008 (V. ročník)
Alena Kohoutová (klavír) 2. místo v Mezinárodní klavírní soutěži Ruské konzervatoře A. Skrjabina (IX.ročník), Paříž
Linda Keprová (viola) 3. místo na XXXII. soutěžní přehlídce konzervatoří, Teplice
Pavla Michalová (housle) 3. místo na XXXII. soutěžní přehlídce konzervatoří, Teplice
Jan Hudeček (fagot) 1. místo Národní rozhlasová soutěž mladých hudebníků Concertino Praga 2008
Jan Hudeček (fagot) 2. místo Mezinárodní rozhlasová soutěž mladých hudebníků Concertino Praga 2008
Radka Křížová (housle) 1. místo Mezinárodní soutěž Magnificat lupiae, Itálie
Alena Kohoutová (klavír) 1. místo Mezinárodní soutěž Wiener Pianisten Wettbewerb, Rakousko
Lucie Líkařová (klavír) 2. místo Mezinárodní soutěž Wiener Pianisten Wettbewerb, Rakousko
2007
Tomáš Sup (zpěv) 2. cena na XXXI. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Pardubice
Vladimíra Malá (zpěv) 2. cena na XXXI. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Pardubice
Lucie Valčová (klavír) 3. cena na XXXI. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Pardubice
Viktor Vojnovič (klavír) 2. cena na XXXI soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Pardubice
Martin Jašek (trubka) 3. cena na Mezinárodní interpretační soutěži žesťových nástrojů, Brno
Viktor Vojnovič (klavír) 2. cena v Mezinárodní interpretační soutěži Beethovenův Hradec, Diplom za provedení skladby L. Janáčka, prémie za nejlepší provedení soudobé české skladby
Ivan Boreš (odd. skladby) 1. cena v skladatelské soutěži "Per Quitara 2007"
2006
Jana Tůmová (klavír) I. cena na XXVII. ročníku Smetanovské klavírní soutěže v Plzni + cena Českého rozhlasu
Pavla Michalová (housle) Bronzový diplom na X. ročníku Mezinárodní houslové soutěže J. Muziky v Nové Pace
Zuzana Benešová (zpěv) 3. místo v I. ročníku Jihočeského zlatého mikrofonu
Šimon Luzum (kytara) 2. cena v soutěži "Anglo Czechoslovak Trust" - Londýn
Petra V. Priesterová (klavír) 2. cena v soutěži "Anglo Czechoslovak Trust" - Londýn
Lucie Valčová (klavír) 3. cena v soutěži "Anglo Czechoslovak Trust" - Londýn
Lucie Valčová (klavír) 1. cena v VI. ročníku Mezinárodní klavírní soutěže F. Chopina v Mariánských Lázních + titul Nejlepší český pianista soutěže + titul Absolutní vítěz soutěže
Dechová harmonie konzervatoře 3. místo v soutěži Concerto Bohemia 2006
Jan Hudeček (fagot) 1. cena na XXX. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Ostrava
Jana Košnářová (fagot) 2. cena na XXX. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Ostrava
Hallie Stricker (flétna) 3. cena na XXX. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Ostrava
Martin Jašek (trubka) 3. cena na XXX. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Ostrava
2005
Hana Paclíková (akordeon) 3. místo na XXXIII. ročníku akordeonové soutěže v Kligentalu, SRN
Vítězslav Ochman (housle) zlaté pásmo IX. ročníku houslové soutěže J. Muziky
Pavla Michalová (housle) bronzové pásmo IX. ročníku houslové soutěže J. Muziky + cena za nejlepší provedení povinné skladby
Dechová harmonie konzervatoře 1. místo v soutěži Concerto Bohemia 2005
Šimon Luzum (kytara) 3. místo na VIII. ročníku mezinárodního kytarového fóra ve Vídni, Rakousko
Barbora Bidlová (kytara)
Petr Bidlo (fagot)
2. místo na soutěži K. Ditterse ve Vidnavě
Zuzana Benešová 1. místo na soutěži Pražský pěvec
Lucie Jirků (zpěv) 3. cena na Mezinárodní pěvecké soutěži A. Dvořáka, K. Vary
Vítězslav Ochman (housle) 1. cena na XXIX. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Teplice
Ondřej Pustějovský (housle) 3. cena na XXIX. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Teplice
Vladimír Michal (viola) 1. cena na XXIX. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Teplice
Veronika Prokešová (viola) 2. cena na XXIX. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Teplice
Jan Hudeček (fagot) Zlatý oříšek 2005
2004
Radka Křížová (housle) bronzové pásmo na VIII. ročníku houslové soutěže J.Muziky v Nové Pace
Jana Tůmová (klavír) 1. cena v soutěži "Anglo Czechoslovak Trust" a zvláštní cena Josepha Seidlera - Londýn, Anglie
Eva Reiserová (flétna) 3. cena v soutěži "Anglo Czechoslovak Turst" - Londýn, Anglie
Lukáš Sommer (kytara) 2. místo na II. interpretační kytarové soutěži konzervatoří České republiky v Českých Budějovicích
Šimon Luzum (kytara) 3. místo na II. interpretační kytarové soutěži konzervatoří České republiky v Českých Budějovicích
Eva Reiserová (flétna)
Lukáš Sommer (kytara)
2. místo v 11. ročníku soutěže "Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus", Vidnava
Lucie Karlová (flétna) 1. cena v 39. ročníku Rozhlasové soutěže České republiky CONCERTINO PRAGA, Praha
Lucie Valčová (klavír) 1. cena v 5. ročníku klavírní soutěže PRO BOHEMIA, Ostrava
Cena Nadace Český hudební fond pro absolutního vítěze soutěže
Cena Nadačního fondu Janáčkovy konzervatoře v Ostravě za provedení díla soudobého skladatele
Zvláštní cena poroty za provedení skladby z období klasicismu
Jakub Uhlík (klavír) 1. cena + stipendium YAMAHA CMI MELODIA a.s. na XXVII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Pardubice
Lucie Valčová (klavír) 2. cena na XXVIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Pardubice
Jitka Šanderová (klavír) 3. cena na XXVIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Pardubice
Jana Tůmová (klavír) 3. cena na XXVIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Pardubice
Lucie Jirků (zpěv) 3. cena na XXVIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Pardubice
Aleš Voráček (zpěv) 3. cena na XXVIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Pardubice
Jana Štorová (akordeon) 2. cena na XXVIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Pardubice
Hana Paclíková (akordeon) 3. cena na XXVIII. soutěžní přehlídce konzervatoří ČR, Pardubice
2003
S. Polakovičová, J. Krch, P. Křišťanová (Pražská konzervatoř), M. Mikuláš (ZUŠ Č. Budějovice, Piaristické nám.) - flétnové kvarteto 3. místo v mezinárodní soutěží hudebních škol II. stupně v komorní hře, Wroclaw, Polsko
M. Týml (housle) a MgA. L. Sychrová (klavír) 3. místo v 10. ročníku soutěže o cenu Leoše Janáčka, Brno
J. Uhlík (klavír) 2. místo v Mezinárodní interpretační soutěži Beethovenův Hradec a cena Nadace B. Martinů za provedení díla Borová, Hradec nad Moravicí
V. Böhmová (klavír) 1. místo v V. mezinárodní soutěži F.Chopina, Mariánské Lázně
Jakub Uhlík Mezinárodní klavírní soutěž R.Firkušného cena Českého rozhlasu 3-Vltava a cena Děkana Hudební fakulty AMU
Irena Jakešová (viola), Vladimír Michal (viola), Jana Šmídová (klavír) 1. místo a titul laureát soutěže v 10. ročníku Interpretační soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus
Lucie Valčová (klavír) 2. cena v národním kole soutěže Concertino Praga 2003
Simona Polakovičová (flétna) 2. cena v I. kategorii na celostátní soutěži konzervatoří v Ostravě
Jana Košnářová (fagot) 3. cena v I. kategorii na celostátní soutěži konzervatoří v Ostravě
František Zach (lesní roh) 3. cena v II. kategorii na celostátní soutěži konzervatoří v Ostravě
Ondřej Kubička (trombon) 3. cena v I. kategorii na celostátní soutěži konzervatoří v Ostravě
2002
J. Tůmová (klavír) 3. místo na Mezinárodní smetanovské klavírní soutěži v Plzni
V. Böhmová (klavír) 3. místo na Mezinárodní smetanovské klavírní soutěži v Plzni
D. Linhartová (klavír) 2. místo na soutěži "Anglo Czechoslovak Trust", Anglie
F. Lukáš, L. Sommer a J. Odradovec (kytarové trio) 1. místo na soutěži K. Ditterse, Vidnava
J. Tůmová (klavír) 1. místo na soutěži Pro Bohemia, Ostrava a titul absolutní vítěz soutěže
S. Polakovičová, J. Krch, P. Křišťanová (Pražská konzervatoř) a M. Mikuláš (ZUŠ Č. Budějovice, Piaristické nám.) - flétnové kvarteto 2. místo v mezinárodním kole soutěže Concertino Praga
M. Týml (housle) 2. místo na celostátní soutěži konzervatoří, Teplice
K. Vacek (housle) 3. místo na celostátní soutěži konzervatoří, Teplice
Š. Beranová (zpěv) 2. místo na Soutěži duchovní hudby, Kroměříž
2001
J. Kubeček (housle), M. Týml (housle), D. Linhartová (klavír) 3. místo na Mezinárodní soutěži hudebních škol II. stupně v komorní hře - Wroclaw, Polsko
F. Lukáš (kytara) 3. místo na soutěži "Anglo Czechoslovak Trust", Anglie
P. Novák (trombon) 2. místo na III. interpretační soutěži žesťových nástorjů v Brně
N. Jakobsson (housle) 3. místo na V. ročníku houslové soutěže J. Muziky v Nové Pace
L. Procházka (akordeon) 3. místo na akordeonové soutěži v Hořovicích
P. Šmolík (varhany) 1. místo na soutěži Voříškův Vamberk ve hře na varhany
P. Šmolík (varhany) 1. místo ve stejné soutěži v improvozaci
L. Šťavíková (kytarta) 3. místo na I. interpretační kytarové soutěži konzervatoří v Českých Budějovicích
L. Sommer (kytara) 3. místo na I. interpretační kytarové soutěži konzervatoří v Českých Budějovicích
F. Lukáš (kytara) 3. místo na I. interpretační kytarové soutěži konzervatoří V Českých Budějovicích
J. Uhlík (klavír) 1. místo na celostátní soutěži konzervatoří
V. Böhmová (klavír) 1. místo na celostátní soutěži konzervatoří
J. Krejcar (klavír) 3. místo na celostátní soutěži konzervatoří
M. Křenová (akordeon) 1. místo na celostátní soutěži konzervatoří
V. Böhmová (klavír) 3. místo na mezinárodní klavírní soutěži, Bratislava
J. Tůmová (klavír) 3. místo na 34. ročníku klavírní soutěže v Ústí nad Labem
J. Tůmová (klavír) 1. místo v soutěži K. Ditterse ve Vidnavě
H. Matějčková (klavír) 1. místo v soutěži K. Ditterse ve Vidnavě
J. Uhlík (klavír) 1. místo na II. ročníku klavírní soutěže Pro Bohemia, Ostrava a titul absolutního vítěze
2000
J. Douchová (viola) 1. místo v Mezinárodní interpretační soutěži Beethovenův Hradec, Hradec nad Moravicí
L. Šimonová (violoncello) 1. místo na soutěži K. Ditterse ve Vidnavě
M. Dašková (violoncello) 2. místo na soutěži K. Ditterse ve Vidnavě
J. Kubeček (housle) 2. místo na soutěži K. Ditterse ve Vidnavě
D. Linhartová (klavír) 2. místo na soutěži K. Ditterse ve Vidnavě
V. Böhmová (klavír) 1. místo v národním kole soutěže Concertino Praga
V. Böhmová (klavír) 1. místo na soutěži Pro Bohemia, Ostrava a titul absolutní vítěz soutěže
M. Malhocký (fagot) 2. místo na celostátní soutěži konzervatoří
P. Staňková (fagot) 3. místo na celostátní soutěži konzervatoří
E. Kordíková (flétna) 3. místo na celostátní soutěži konzervatoří
1999
P. Šmolík (varhany) 1. místo v improvizační soutěži Voříškův Vamberk
J. Douchová (viola) 2. místo na celostátní soutěži konzervatoří
J. Krček (violoncello) 3. místo na celostátní soutěži konzervatoří
J. Ries, L. Novotná, E. Kordíková, J. Krch (flétnové kvarteto) 2. místo v národním kole soutěže Concertino Praga
1998
J. Bezpalcová (akordeon) na celostátní soutěži konzervatoří získala zvláštní cenu poroty za mimořádný výkon a nejvyšší počet získaných bodů
I. Rédlová (zpěv) 1. místo na celostátní soutěži konzervatoří
M. Peschík (klavír) 2. místo na celostátní soutěži konzervatoří
M. Peschík (klavír) 3. místo na soutěži Dr. Holzknechta v Praze
M. Týmlová (klavír) 3. místo na soutěži o cenu Leoše Janáčka v Brně
J. Douchová (viola) 3. místo na V. ročníku interpretační soutěže K. Ditterse ve Vidnavě
1997
L. Jakešová (lesní roh) 1. místo na celostátní soutěži konzervatoří
R. Janečková (flétna) 2. místo na celostátní soutěži konzervatoří
J. Tajanovská (hoboj) 3. místo na celostátní soutěži konzervatoří
J. Bezpalcová (akordeon) 3. místo na mezinárodní akordeonové soutěži v Andoře
J. Bezpalcová (akordeon) 3. místo na akordeonové soutěži v Hořovicích
J. Bezpalcová (akordeon) 1. místo na soutěži Akordeon "Populár" v Hořovicích
M. Týmlová (klavír) 3. místo na Mezinárodní klavírní soutěži F. Chopina v Mariánských Lázních
M. Pšenička (varhany) 3. místo na soutěži Voříškův Vamberk
K. Jiřičková (klavír) 1. místo na soutěži Praque Junior Note
L. Jakešová (lesní roh) 1. místo na I. interpretační soutěži žesťových nástrojů v Brně
1996
J. Bezpalcová (akordeon) 3. místo na akordeonové soutěži v Hořovicích
1995
R. Janečková (flétna) 3. místo v národním kole soutěže Concertino Praga
1994
M. Týmlová (klavír) 1. místo na celostátní soutěži konzervatoří
K. Berková (zpěv) 2. místo na celostátní soutěži konzervatoří
J. Bezpalcová (akordeon) 2. místo na celostátní soutěži konzervatoří
J. Melichar (trombon) 2. místo na celostátní soutěži konzervatoří
M. Hreňo (violoncello) 2. místo na Mezinárodní Heranově violoncellové soutěži
1993
J. Matějková (violoncello) 1. místo v celostátní soutěži konzervatoří
B. Soukupová a M. Krausová (violoncello) 2. místo na celostátní soutěži konzervatoří
T. Nollová, R. Janečková, D. Čeledová, P. Trefná (flétnové kvarteto) 1. místo v mezinárodní rozhlasové soutěži Concertino Praga
M. Týmlová (klavír) 1. místo na I. klavírní soutěži v Košicích
1992
M. Kubát (varhany) 2. místo za improvizaci na celostátní soutěži varhaníků v Opavě
1991
J. Fraňková (klavír) 1. místo v mezinárodní rozhlasové soutěži Concertino Praga

Kanovnická 22/391
370 61 České Budějovice
e-mail: konz.cb@volny.cz
tel., fax.: +420 386 352 089
stud. odd.: +420 386 110 426

IČ: 60 075 902
DIČ: CZ 60075902
IZO: 600 008 011

více ...

icons